Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti hizmeti ile ister yeni satın aldığınız, ister kullanmakta olduğunuz aracınızın garantisini çok cazip fiyatlar ile uzatıyoruz. Ayrıca uzatılmış garanti süresi boyunca acil yol yardım hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

 

 

Uzatılmış garanti aracınızın garantisinin devamı niteliğinde olup mekanik ve elektrik aksamını garanti altına almaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde aracınızda ürün veya üretim kaynaklı herhangi bir olumsuzluk yaşamanız durumunda kapsam dahilinde FIAT garantisi ile ücretsiz olarak giderilir.

 

 

 

Aracınızın garantisini uzatmak için iki farklı seçeneğimiz bulunmaktadır;

 

Yıl uzatma satış seçeneklerimiz;

 

+1 yıl uzatma seçeneği ile aracınızın garantisini 4.yıl veya 5. Yıl 150.000 KM’ ye kadar uzatabilirsiniz.

 

+2 yıl garanti uzatma seçeneği ile aracınızın garantisini 5. Yıl 150.000 KM’ ye kadar uzatabilirsiniz.

 

Kilometre uzatma seçeneklerimiz;

 

+50.000 KM garanti uzatma seçeneğimiz ile;

 

Egea modeli için; aracınızın garantisini 5. Yıl 150.000 KM’ye kadar uzatabilirsiniz.

 

Diğer modellerimiz için; aracınızın garantisini 3. Yıl 200.000 KM’ye kadar uzatabilirsiniz.

 

Uzatılmış garanti hizmetini satın almak için; FIAT yetkili servisini 444 69 03  irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca FIAT Yol Arkadaşım uygulamasını ücretsiz olarak cep telefonunuza indirerek uygulama üzerinde yer alan online mağaza üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Uzatılmış garanti süresi satın alınan yıl ya da kilometre hangisi önce dolarsa sona erer. 5. Yıl garanti uzatma seçeneği 4. Yıl uzatılmış garantisi mevcut araçlar için geçerlidir. Egea model araçlarda sadece KM uzatma seçeneği bulunmaktadır. Uzatılmış garanti Ducato, Scudo, Freemont, Fullback modelleri haricinde, garanti süresi yıl/km limitleri içerisinde ve orjinallik puanı yeterli olan araçlara satılabilmektedir. Hizmet kapsamı ve detaylı bilgiler için FIAT yetkili servisine 444 69 03 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Randevu Al

Randevu Al