Acil Servis

Acil Servis

Acil Servis

Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken 444 2 255’i aramaktır. Kocaeli Yılmazlar Otomotiv profesyonel kadrosu ile 7/24 sizlerin hizmetinde. Bir telefon ile bağlayan hizmet süreci, daima hızlı ve güvenilir bir iş sergileyen uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir. Siz sadece bulunduğunuz yeri bildirin gerisini bize bırakın. 444 6 903 numaralı telefonu arayıp, hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

Acil servis hizmeti kapsamında yol kenarında yardım, aracın en yakın Fiat yetkili servisine çekilmesi, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama, daimi ikametgaha seyahat ve yolculuğa devam seyahati, seyahata devam amacıyla kiralık araç hizmetleri verilir. Garantisi bitmiş olan araçların yolda kalması ya da garantisi devam eden ancak arızanın kullanıcı kaynaklı olması durumlarında hizmet ücreti müşteriden talep edilirken; diğer durumlarda tüm acil servis hizmetleri müşterilerimize ücretsiz olarak sağlanır.

Satış sonrası hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini daha da artırabilmek amacıyla Acil Yol Yardım hizmetimizin kapsamı genişletilmiştir. Buna göre;

  1. Aracın kaza yapması
  2. Yakıt bitmesi
  3. Lastik değişimi
  4. Anahtarın araç içerisinde unutulması
  5. Anahtar kaybı

durumlarında hizmet bedeli müşterimizden talep edilirken; yeni düzenleme ile birlikte belirtilen hizmetler aracının garantisi devam eden müşterilerimize ücretsiz olarak verilir.

Randevu Al

Randevu Al